fcicrop

Calendar 2019

                                                                                                          

EXPOZIŢII C.A.C.I.B. SI C.A.C. 2019

 

DATA

LOCALITATEA

COMPETIŢIE

ORGANIZATOR

FOTOGRAFII VIDEO

02.02

TIMISOARA

C.A.C.

A.CH.R.TIMIS

ALBUM VIDEO

02.02

TIMISOARA

C.A.C.I.B.

A.CH.R.TIMIS

ALBUM VIDEO

03.02

TIMISOARA

C.A.C.I.B.

A.CH.R.TIMIS

ALBUM VIDEO

03.02

TIMISOARA

TURNEUL CAMPIONILOR

A.CH.R.TIMIS

ALBUM VIDEO

03.02

TIMISOARA

CEREMONIA TOP DOG 2018

A.CH.R.TIMIS

ALBUM VIDEO

16.02

CLUJ NAPOCA

C.A.C.

A.CH.NAPOCA

ALBUM VIDEO

16.02

CLUJ NAPOCA

C.A.C.I.B.

A.CH.NAPOCA

ALBUM VIDEO

17.02

CLUJ NAPOCA

C.A.C.

A.CH.NAPOCA

ALBUM VIDEO

17.02

CLUJ NAPOCA

C.A.C.I.B.

A.CH.NAPOCA

ALBUM VIDEO

06.04

BISTRITA

C.A.C.

A.CH.BISTRITA-NASAUD

06.04

BISTRITA

C.A.C.I.B.

A.CH.BISTRITA-NASAUD

07.04

BISTRITA

C.A.C.I.B.

A.CH.BISTRITA-NASAUD

13.04

SATU MARE

C.A.C.

A.CH.SATU MARE

13.04

SATU MARE

C.A.C.I.B.

A.CH.SATU MARE

14.04

SATU MARE

C.A.C.I.B.

A.CH.SATU MARE

04.05

SUCEAVA

C.A.C.

A.CH.SUCEAVA

04.05

SUCEAVA

C.A.C.I.B.

A.CH.SUCEAVA

05.05

FOCSANI

2 X C.A.C.

A.CH.VRANCEA

11.05

TIMISOARA

C.A.C.

A.CH.R.TIMIS

11.05

TIMISOARA

C.A.C.I.B.

A.CH.R.TIMIS

12.05

TIMISOARA

C.A.C.I.B.

A.CH.R.TIMIS

25.05

SIBIU

C.A.C.

A.CH.SIBIU

25.05

SIBIU

C.A.C.I.B.

A.CH.SIBIU

26.05

SIBIU

C.A.C.I.B.

A.CH.SIBIU

22.06

BUCURESTI

C.A.C.I.B. – CRUFT`S QUALIFICATION

A.CH.M.B.

22.06

BUCURESTI

C.A.C.

A.CH.MB.

23.06

BUCURESTI

C.A.C.I.B. – CAMPIONATUL UNIUNII CHINOLOGICE MEDITERANIENE

A.CH.M.B.

23.06

BUCURESTI

C.A.C.

A.CH.MB.

06.07

PLOIESTI

C.A.C.I.B.

A.CH.SEMPER FIDELIS

07.07

PLOIESTI

C.A.C.I.B.

A.CH.SEMPER FIDELIS

03.08

BAIA MARE

C.A.C.

A.CH.MARAMURES

04.08

BAIA MARE

C.A.C.

A.CH.MARAMURES

10.08

ALBA IULIA

C.A.C.

A.CH.ALBA

10.08

ALBA IULIA

C.A.C.I.B.

A.CH.ALBA

11.08

ALBA IULIA

C.A.C.I.B.

A.CH.ALBA

17.08

COVASNA

C.A.C.

A.CH.COVASNA

18.08

COVASNA

C.A.C.I.B.

A.CH.COVASNA

31.08

CONSTANTA

2 X C.A.C.

A.CH.HOBBY

01.09

CONSTANTA

C.A.C.I.B.

A.CH.HOBBY

07.09

DEVA

C.A.C.

A.CH.C.R.HUNEDOARA

08.09

DEVA

C.A.C.

A.CH.C.R.HUNEDOARA

14.09

TG.MURES

2 X C.A.C.

A.CH.MURES

14.09

TG.MURES

C.A.C.I.B. – CRUFT`S QUALIFICATION

A.CH.MURES

15.09

TG.MURES

2 X C.A.C.

A.CH.MURES

15.09

TG.MURES

C.A.C.I.B.

A.CH.MURES

21.09

ARAD

C.A.C.

A.CH.R.ARAD

21.09

ARAD

C.A.C.I.B.

A.CH.R.ARAD

22.09

ARAD

C.A.C.I.B.

A.CH.R.ARAD

28.09

IASI

C.A.C.

A.CH.IASI

29.09

IASI

C.A.C.

A.CH.IASI

29.09

IASI

C.A.C.I.B.

A.CH.IASI

19.10

TURDA

C.A.C.

A.CH.TURDA

19.10

TURDA

C.A.C.I.B.

A.CH.TURDA

20.10

TURDA

C.A.C.I.B.

A.CH.TURDA

26.10

ORADEA

C.A.C.

A.CH.M.ORADEA

26.10

ORADEA

C.A.C.I.B.

A.CH.M.ORADEA

27.10

ORADEA

C.A.C.I.B.

A.CH.M.ORADEA

02.11

CRAIOVA

C.A.C.I.B.

A.CH.OLTENIA

03.11

CRAIOVA

C.A.C.I.B.

A.CH.OLTENIA

             

CLUBURI 2019

 

DATA

LOCALITATEA

COMPETIŢIE

ORGANIZATOR

09.03

BUDILA

BH

C.N.C.G.

10.03

BUDILA

IPG 1, 2, 3

C.N.C.G.

16.03

ARAD

EX. MDR/SELECTIE ECHIPA NATIONALA

A.C.M.

16.03

CLUJ NAPOCA

EXPO CLUB

A.D.R.K.

17.03

ARAD

EX. MDR/SELECTIE ECHIPA NATIONALA

A.C.M.

23.03

CIUGUD

EX. SELECTIE

C.N.C.G.

24.03

CIUGUD

EXPO CLUB

C.N.C.G.

31.03

CRAIOVA

TSAC

C.N.E.C.

30-31.03

TG. MURES

BH, IPG 1, 2, 3

A.CH. MURES

06.04

ARAD

EX. BH

A.C.M.

06.04

ARAD

TSAC

A.C.M.

06.04

ORADEA

VJP, DERBY

A.C.P.R.

07.04

ORADEA

EXPO CLUB

A.C.P.R.

06-07.04

COVASNA

BH,IPG, TSAC

A.CH.COVASNA

07.04

BISTRITA

EXPO CLUB

M.C.R.

07.04

BISTRITA

SELECTIE

M.C.R.

11-14.04

CALAFAT

4 X C.A.C.I.T.

C.N.C.A.

13-14.04

ARAD

VJP, DERBY

A.C.P.R.

13-14.04

ARAD

EXPO CLUB

A.C.P.R.

14.04

SUCEAVA

EXPO CLUB

C.N.B.C.P.C.R.C.R.B.

14.04

SUCEAVA

SELECTIE

C.N.B.C.P.C.R.C.R.B.

20.04

BUCURESTI

IPG, BH

C.N.C.G.

20.04

ORADEA

VJP, DERBY

A.C.P.R.

21.04

BUCURESTI

CAMPIONAT IPG – EX. CALIFICARE F.C.I.

C.N.C.G.

21.04

ORADEA

EXPO CLUB

A.C.P.R.

27-28.04

BUCURESTI

VJP, DERRBY

A.C.P.R.

27-28.04

BUCURESTI

EXPO CLUB

A.C.P.R.

04.05

FOCSANI

EXPO CLUB

E.B.C.R.

04.05

CONSTANTA

TSAC

A.CH.HOBBY

05.05

CONSTANTA

BH

A.CH.HOBBY

18.05

SIBIU

EXPO CLUB

C.C.A.R.

18.05

LAPUSEL

EXPO CLUB

D.C.R.

18.05

SLOBOZIA

EX. SELECTIE

C.N.C.G.

19.05

LAPUSEL

SELECTIE

D.C.R.

19.05

LAPUSEL

BH, IPG

D.C.R.

24.05

ORADEA

EXPO CLUB – CAMPIONAT

B.C.C.

25.05

ORADEA

ATIBOX

B.C.C.

26.05

ORADEA

ATIBOX

B.C.C.

26.05

SIBIU

EXPO CLUB

C.C.R.

26.05

SIBIU

EX. SELECTIE

C.C.R.

25-26.05

CRAIOVA

EX. IPO-R

C.N.E.C

01-02.06

BUCURESTI

AGIITY, TSAC, BH

A.CH.MB.

21.06

BUCURESTI

EXPO CLUB

S.C.R.

29-30.06

TIMISOARA

EX. IPO-R

C.N.E.C.

06.07

PLOIESTI

EXPO CLUB

C.N.T.

06.07

PLOIESTI

EXPO CLUB

C.N.C.T.R.

27.07

TOHANUL NOU

BH

C.N.C.G.

28.07

TOHANUL NOU

IPG

C.N.C.G.

17.08

CLUJ NAPOCA

EX. MDR/SELECTIE ECHIPA NATIONALA

A.C.M.

18.08

CLUJ NAPOCA

EX. MDR/SELECTIE ECHIPA NATIONALA

A.C.M.

07.09

LAPUSEL

BH, IPG

D.C.R.

07-8.09

CRAIOVA

EX. IPO-R

C.N.E.C.

08.09

CRAIOVA

TSAC

C.N.E.C.

08.09

DEVA

EXPO CLUB

C.C.R.

08.09

DEVA

EX. SELECTIE

C.C.R.

13.09

TG. MURES

EXPO CLUB

C.N.T.

13.09

TG. MURES

EXPO CLUB

C.N.C.T.R.

14.09

BRASOV

EXPO CLUB

E.B.C.R.

15.09

TARGU MURES

EXPO CLUB

C.C.R.

15.09

TARGU MURES

EX. SELECTIE

C.C.R.

20.09

ARAD

EXPO CLUB

C.C.A.R.

28-29.09

ARAD

HZP, SOLMS,  AZP, AV

A.C.P.R.

28-29.09

ARAD

EXPO CLUB

A.C.P.R.

03-06.10

CALAFAT

4 X C.A.C.I.T.

C.N.C.A.

04-06.10

CAREI

CAMPIONAT CRESTERE, SELECTIE

C.N.C.G.

05-06.10

BUCURESTI

HZP, SOLMS, AZP, AV

A.C.P.R.

05-06.10

BUCURESTI

EXPO CLUB

A.C.P.R.

06.10

BUCURESTI

EXPO CLUB

D.C.R.

06.10

SUCEAVA

EXPO CLUB

C.N.B.C.P.C.R.C.R.B.

06.10

SUCEAVA

SELECTIE

C.N.B.C.P.C.R.C.R.B.

12.10

ORADEA

HZP, SOLMS, AZP, AV

A.C.P.R.

12.10

BUCURESTI

EXPO CLUB

A.D.R.K.

13.10

ORADEA

EXPO CLUB

A.C.P.R.

13.10

LAPUSEL

BH, IPG

D.C.R.

12-13.10

CRAIOVA

CAMPIONAT NATIONAL IPO-R

C.N.E.C.

19-20.10

TG. MURES

HZP, SOLMS, AZP, AV

A.C.P.R.

19-20.10

TG. MURES

EXPO CLUB

A.C.P.R.

20.10

TURDA

EXPO CLUB

M.C.R.

20.10

TURDA

SELECTIE

M.C.R.

02.11

CRAIOVA

EXPO CLUB

B.C.C.

03.11

ARAD

EX. BH

A.C.M.

03.11

ARAD

TSAC

A.C.M.

 


 

A.C.L.R.

Asociatia pentru Caini Limieri din Romania

A.C.M.

Asociatia Club Mondioring

A.C.P.R.

Asociatia pentru Caini Pontatori din Romania

A.D.R.K.

Asociatia Danubius Rottweiler Klub

B.C.C.

Boxer Club Carpatia

C.C.A.R.

Clubul Cainilor de Agrement din Romania

C.C.C.

Clubul Crescatorilor de Corbi

C.C.R.

Carpatin Club Romania

C.D.C.

Clubul de Dresaj Canin

C.N.B.C.P.C.R.C.R.B.

Clubul National Bucovina al Crescatorilor si Proprietarilor de Caini de Rasa Ciobanesc Romanesc de Bucovina

C.N.C.A.

Clubul National Caini Aret

C.N.C.G.

Clubul National de Ciobanesc German

C.N.C.T.R.

Clubul National al Cresacatorilor de Teckel din Romania

C.N.E.C.

Clubul National de Educare Canina

C.N.T.

Clubul National de Terrieri

C.S.C.

Cocker Spaniel Club

D.C.R.

Doberman Club Romania

E.B.C.R.

English Bulldog Club Romania

M.C.R.

Mioritic Club Romania

R.R.C.

Romania Retriever Club

Actualizari foto si video

Fotografii Best in Show: newTimisoara, new Cluj-Napoca

Video Best in Show: Timisoara, newCluj-Napoca

Video Seminarii: Seminar Dr. Tamas Jakkel - Teme: 1. O eră nouă, noi provocări. 2. Tip, standard, stil, sănătate

cdmec142