fcicrop

COMPETITIONAL CALENDAR A.CH.R. 2021

                                                                                                          

 COMPETITIONAL CALENDAR A.CH.R. 2021

DATA

LOCALITATEA

COMPETIŢIE

ORGANIZATOR

27.03

DUMBRAVENI (SB)

C.A.C.

A.CH.SIBIU

28.03

DUMBRAVENI (SB)

C.A.C.

A.CH.SIBIU

10.04

BISTRITA

C.A.C.I.B.

A.CH.B.N.

10.04

BISTRITA

C.A.C.

A.CH.B.N.

11.04

BISTRITA

C.A.C.I.B.

A.CH.B.N.

11.04

BISTRITA

C.A.C.

A.CH.B.N.

17.04

SUCEAVA

2 x C.A.C.

A.CH.SUCEAVA

18.04

SUCEAVA

C.A.C.I.B.

A.CH.SUCEAVA

08.05

TIMISOARA

C.A.C.I.B.

A.CH.R.TIMIS

08.05

TIMISOARA

C.A.C.

A.CH.R.TIMIS

09.05

TIMISOARA

C.A.C.I.B.

A.CH.R.TIMIS

09.05

TIMISOARA

C.A.C.

A.CH.R.TIMIS

22.05

BUCURESTI

C.A.C.I.B.

A.CH.M.B

22.05

BUCURESTI

C.A.C.

A.CH.M.B.

23.05

BUCURESTI

C.A.C.I.B.

A.CH.M.B.

23.05

BUCURESTI

C.A.C.

A.CH.M.B.

12.06

FOCSANI

C.A.C.I.B.

A.CH.VRANCEA

12.06

FOCSANI

C.A.C.

A.CH.VRANCEA

13.06

FOCSANI

C.A.C.I.B.

A.CH.VRANCEA

13.06

FOCSANI

C.A.C.

A.CH.VRANCEA

19.06

SIBIU

C.A.C.

A.CH.SIBIU

19.06

SIBIU

C.A.C.I.B.

A.CH.SIBIU

20.06

SIBIU

C.A.C.

A.CH.SIBIU

20.06

SIBIU

C.A.C.I.B.

A.CH.SIBIU

26.06

CLUJ NAPOCA

C.A.C.

A.CH.NAPOCA

26.06

CLUJ NAPOCA

C.A.C.I.B.

A.CH.NAPOCA

27.06

CLUJ NAPOCA

C.A.C.

A.CH.NAPOCA

27.06

CLUJ NAPOCA

C.A.C.I.B.

A.CH.NAPOCA

03.07

PLOIESTI

C.A.C.I.B.

A.CH.SEMPER FIDELIS

03.07

PLOIESTI

C.A.C.

A.CH.SEMPER FIDELIS

04.07

PLOIESTI

C.A.C.I.B.

A.CH.SEMPER FIDELIS

09.07

ARAD

C.A.C.I.B.

A.CH.ARAD

10.07

ARAD

C.A.C.

A.CH.ARAD

10.07

ARAD

C.A.C.I.B.

A.CH.ARAD

11.07

ARAD

C.A.C.I.B.

A.CH.ARAD

24.07

SATU MARE

C.A.C.I.B.

A.CH.SATU MARE

24.07

SATU MARE

C.A.C.

A.CH.SATU MARE

25.07

SATU MARE

C.A.C.I.B.

A.CH.SATU MARE

14.08

ALBA

C.A.C.I.B.

A.CH.ALBA

15.08

ALBA

C.A.C.

A.CH.ALBA

15.08

ALBA

C.A.C.I.B.

A.CH.ALBA

28.08

SFANTU GHEORGHE

C.A.C.

A.CH.COVASNA

28.08

SFANTU GHEORGHE

C.A.C.I.B.

A.CH.COVASNA

29.08

SFANTU GHEORGHE

C.A.C.I.B.

A.CH.COVASNA

10.09

TARGU MURES

C.A.C.I.B.

A.CH.MURES

10.09

TARGU MURES

C.A.C.

A.CH.MURES

11.09

TARGU MURES

C.A.C.I.B.

A.CH.MURES

11.09

TARGU MURES

C.A.C.

A.CH.MURES

12.09

TARGU MURES

C.A.C.I.B.

A.CH.MURES

12.09

TARGU MURES

C.A.C.

A.CH.MURES

25.09

IASI

C.A.C.

A.CH.IASI

25.09

IASI

C.A.C.I.B.

A.CH.IASI

26.09

IASI

C.A.C.

A.CH.IASI

26.09

IASI

C.A.C.I.B.

A.CH.IASI

16.10

TURDA

C.A.C.I.B.

A.CH.TURDA

16.10

TURDA

C.A.C.

A.CH.TURDA

17.10

TURDA

C.A.C.I.B.

A.CH.TURDA

23.10

ORADEA

C.A.C.I.B.

A.CH.ORADEA

23.10

ORADEA

C.A.C.

A.CH.ORADEA

24.10

ORADEA

C.A.C.I.B.

A.CH.ORADEA

24.10

ORADEA

C.A.C.

A.CH.ORADEA

30.10

CRAIOVA

C.A.C.I.B.

A.CH.OLTENIA

31.10

CRAIOVA

C.A.C.I.B.

A.CH.OLTENIA

             

CLUBS 2021 

 

DATA

LOCALITATEA

COMPETIŢIE

ORGANIZATOR

27.02

ARAD

BH; T.S.A.C.

A.C.M.R.

05-07.03

VALCEA

BH; I.G.P.

C.N.C.G.

28.03

DUMBRAVENI (SB)

COMPETITIE CLUB

C.C.R.

28.03

DUMBRAVENI (SB)

EX. SELECTIE

C.C.R.

27-28.03

CAMPIA TURZII

COMPETITIE CLUB; EX. SELECTIE

C.N.C.G.

27-28.03

TG. MURES

T.S.A.C., BH; I.G.P. 1,2,3;– CALIFICARE CAMPIONAT MONDIAL F.C.I.

A.CH.MURES

03-04.04

ARAD

VJP; DERBY

A.C.P.R.

03-04.04

ARAD

COMPETITIE CLUB

A.C.P.R.

09.04

PITESTI

COMPETITIE CLUB

C.C.B.O.

09-11.04

PITESTI

I.G.P.; EX MD 1,2,3,;AG

C.C.B.O.

09.04

PITESTI

T.S.A.C.;BH

C.C.B.O.

10.04

PITESTI

COMPETITIE CLUB

C.C.B.O.

10.04

PITESTI

MD 1,2,3

C.C.B.O.

10-11.04

CLUJ NAPOCA

VJP; DERBY; EX. URMA

A.C.P.R./A.C.L.R.

10-11.04

CLUJ NAPOCA

COMPETITIE CLUB

A.C.P.R.

10-11.04

CLUJ NAPOCA

COMPETITIE CLUB

A.C.L.R.

11.04

PITESTI

MD 1,2,3,

C.C.B.O.

17.04

BUCURESTI

COMPETITIE CLUB

E.B.C.R.

17-18.04

PUNTEA DE GRECI (DB)

COMPETITIE CLUB; EX. SELECTIE

C.N.C.G.

17-18.04

ORADEA

VJP; DERBY;VGP

A.C.P.R.

17-18.04

ORADEA

COMPETITIE CLUB

A.C.P.R.

24-25.04

BUZIAS

IPO-R; T.S.A.C.

C.N.E.C.

23-25.04

SFANTU GHEORGHE

I.G.P.; BH; T.S.A.C.

A.CH.COVASNA

24-25.04

ORADEA

EXAMEN URMA

A.C.P.R./A.C.L.R.

24-25.04

ORADEA

VJP; DERBY

A.C.P.R./A.C.L.R.

24-25.04

ORADEA

COMPETITIE CLUB

A.C.P.R.

24-25.04

ORADEA

COMPETITIE CLUB

A.C.L.R.

24-25.04

ORADEA

C.A.C.T.

C.N.C.A.

08-09.05

BUCURESTI

C.A.C.T.

C.N.C.A.

15-16.05

ARAD

SELECTIE CAMPIONAT MONDIAL MONDIORING

A.C.M.R.

16.05

SUCEAVA

COMPETITIE CLUB; EX. SELECTIE

C.N.B.C.P.C.R.C.R.B.

22.05

CLUJ NAPOCA

BH, T.S.A.C.

A.CH.NAPOCA

22.05

BUCURESTI

COMPETITIE CLUB

C.S.C.R.

22-23.05

PECICA

IGP-BH

C.N.C.G.

22-23.05

PECICA

CALIFICARE CAMP. MONDIAL UTILITAR F.C.I.

C.N.C.G.

29.05

BISTRITA

COMPETITIE CLUB

S.A.O.

29-30.05

CRAIOVA

IPO-R

C.N.E.C.

29-30.05

SLOBOZIA

COMPETITIE CLUB, EX. SELECTIE

C.N.C.G.

18.06

SIBIU

COMPETITIE CLUB

C.T.T.B.R.

18.06

SIBIU

COMPETITIE CLUB

C.C.A.R.

19.06

SIBIU

COMPETITIE CLUB

C.C.R.

19.06

SIBIU

EX. SELECTIE

C.C.R.

03.07

PLOIESTI

COMPETITIE CLUB

C.N.T.

03.07

PLOIESTI

COMPETITIE CLUB

C.N.C.T.R.

09.07

ARAD

COMPETITIE CLUB

C.T.T.B.R.

09.07

ARAD

COMPETITIE CLUB

C.S.C.R.

09.07

ARAD

COMPETITIE CLUB

C.C.A.R.

17-18.07

DEVA

IPO-R;BH;T.S.A.C.

C.N.E.C.

31.07-01.08

PITESTI

COMPETITIE CLUB; EX. SELECTIE

C.N.C.G.

07-08.08

TIMISOARA

SELECTIE CAMPIONAT MONDIAL MONDIORING

A.C.M.R.

03-05.09

BUZIAS

CAMPIONAT NATIONAL A.CH.R.  SALVARE

C.N.E.C.

10.09

TARGU MURES

COMPETITIE CLUB

C.N.T.

10.09

TARGU MURES

COMPETITIE CLUB

C.N.C.T.R.

01-03.10

CIUGUD(AB)

CAMPIONAT NATIONAL CRESTERE

C.N.C.G.

01.03-10

CIUGUD(AB)

EX. SELECTIE

C.N.C.G.

02.10

BUCURESTI

T.N.A.R.

D.C.R.

02-03.10

ORADEA

C.A.C.T.

C.N.C.A.

02-03.10

ORADEA

C.A.C.I.T. (APA/CAMP)

C.N.C.A.

02-03.10

CRAIOVA

IPO-R;T.S.A.C.

C.N.E.C.

03.10

BUCURESTI

COMPETITIE CLUB

D.C.R.

03.10

SUCEAVA

COMPETITIE CLUB; EX. SELECTIE

C.N.B.C.P.C.R.C.R.B.

06-10.10

ARAD

CAMPIONAT MONDIAL MONDIORING F.C.I.

A.C.M.R.

06-10.10

CALAFAT

5 X C.A.C.I.T. INSULARI

C.N.C.A.

06-10.10

CALAFAT

5 X C.A.C.I.T. CONTINENTALI

C.N.C.A.

06-10.10

CALAFAT

5 X C.A.C.I.T. GRANDE CERCA

C.N.C.A.

23.10

ORADEA

COMPETITIE CLUB

B.C.R.

23-24.10

BUCURESTI

C.A.C.T.

C.N.C.A.

23-24.10

BUCURESTI

C.A.C.I.T. (APA/CAMP)

C.N.C.A.

24.10

ORADEA

EXPO CLUB

B.C.R.

29-31.10

ORADEA

CAMPIONAT MD C.C.B.O.

C.C.B.O.

30.10

CRAIOVA

COMPETITIE CLUB

E.B.C.R.

04-07.11

CRAIOVA

CAMPIONAT MONDIAL F.C.I. SALVARE

C.N.E.C.

06.11

ARAD

BH; T.S.A.C.

A.C.M.R.

06.11

PREDEAL

COMPETITIE CLUB

S.A.O.

06.11

PREDEAL

COMPETITIE CLUB

C.C.C.

19-21.11

ODORHEIUL SECUIESC (HR)

I.G.P.; BH

C.N.C.G.


 

A.C.M.

Asociatia Club Mondioring

A.C.L.R.

Asociatia pentru Caini Limieri din Romania

A.C.P.R.

Asociatia pentru Caini Pontatori din Romania

A.D.R.K.

Asociatia Danubius Rottweiler Klub

B.C.C.

Boxer Club Carpatia

C.C.A.R.

Clubul Cainilor de Agrement din Romania

C.C.R.

Carpatin Club Romania

C.C.C.

Clubul Crescatorilor de Corbi

C.D.C.

Clubul de Dresaj Canin

C.N.B.C.P.C.R.C.R.B.

Clubul National Bucovina al Crescatorilor si Proprietarilor de Caini de Rasa Ciobanesc Romanesc de Bucovina

C.N.C.G.

Clubul National de Ciobanesc German

C.N.C.A.

Clubul National Caini Aret

C.N.E.C.

Clubul National de Educare Canina

C.N.C.T.R.

Clubul National al Cresactorilor de Teckel din Romania

C.N.T.

Clubul National de Terrieri

C.S.C.

Cocker Spaniel Club

D.C.R.

Doberman Club Romania

E.B.C.R.

English Bulldog Club Romania

M.C.R.

Mioritic Club Romania

R.R.C.

Romania Retriever Club

S.A.O.

Asociatia S.A.O. – Ciobanesc de Asia Centrala

 

Photo & Video Updates

Best in Show PhotosnewTimisoara,newCluj-Napoca

Best in Show Videos:  Timisoara

Seminars Videos: Seminar dr. Tamas Jakkel - Topics: 1. New era, new challenges,new solutions in the world of cynology 2. Type, standard, style, health

  • Latest update:Wednesday 21 April 2021, 01:40:18.

cdmec142

Find us on Facebook