fcicrop

COMPETITIONAL CALENDAR A.CH.R. 2022

                                                                                                          

COMPETITIONAL CALENDAR A.CH.R. 2022

DATA

LOCALITATEA

COMPETIŢIE

ORGANIZATOR

PHOTOS

25.03

DUMBRAVENI

C.A.C.I.B.

A.CH.SIBIU

PHOTOS

26.03

DUMBRAVENI

C.A.C.

A.CH.SIBIU

PHOTOS

26.03

DUMBRAVENI

C.A.C.I.B.

A.CH.SIBIU

PHOTOS

27.03

DUMBRAVENI

C.A.C.I.B.

A.CH.SIBIU

PHOTOS

09.04

SATU MARE

C.A.C.

A.CH.SATU MARE

PHOTOS

09.04

SATU MARE

C.A.C.I.B.

A.CH.SATU MARE

PHOTOS

10.04

SATU MARE

C.A.C.I.B.

A.CH.SATU MARE

PHOTOS

30.04

SUCEAVA

C.A.C.

A.CH.SUCEAVA

PHOTOS

30.04

SUCEAVA

C.A.C.I.B.

A.CH.SUCEAVA

PHOTOS

01.05

SUCEAVA

C.A.C.I.B.

A.CH.SUCEAVA

PHOTOS

06.05

TIMISOARA

C.A.C.I.B.

A.CH.TIMIS

PHOTOS

07.05

TIMISOARA

C.A.C.I.B.

A.CH.TIMIS

PHOTOS

07.05

TIMISOARA

C.A.C.

A.CH.TIMIS

PHOTOS

08.05

TIMISOARA

C.A.C.I.B.

A.CH.TIMIS

PHOTOS

14.05

BUCURESTI

C.A.C.

A.CH.M.B

PHOTOS

14.05

BUCURESTI

C.A.C.I.B.

A.CH.M.B.

PHOTOS

15.05

BUCURESTI

C.A.C.

A.CH.M.B.

PHOTOS

15.05

BUCURESTI

C.A.C.I.B.

A.CH.M.B.

PHOTOS

21.05

CLUJ NAPOCA

C.A.C.

A.CH.NAPOCA

PHOTOS

21.05

CLUJ NAPOCA

C.A.C.I.B.

A.CH.NAPOCA

PHOTOS

22.05

CLUJ NAPOCA

C.A.C.

A.CH.NAPOCA

PHOTOS

22.05

CLUJ NAPOCA

C.A.C.I.B.

A.CH.NAPOCA

PHOTOS

28.05

CONSTANTA

C.A.C.

A.CH.HOBBY

PHOTOS

28.05

CONSTANTA

C.A.C.I.B.

A.CH.HOBBY

PHOTOS

29.05

CONSTANTA

C.A.C.

A.CH.HOBBY

PHOTOS

29.05

CONSTANTA

C.A.C.I.B.

A.CH.HOBBY

PHOTOS

04.06

ORADEA

C.A.C.I.B.

A.CH.ORADEA

PHOTOS

04.06

ORADEA

C.A.C.

A.CH.ORADEA

PHOTOS

05.06

ORADEA

C.A.C.I.B.

A.CH.ORADEA

PHOTOS

05.06

ORADEA

C.A.C.

A.CH.ORADEA

PHOTOS

11.06

SIBIU

C.A.C.

A.CH.SIBIU

PHOTOS

11.06

SIBIU

C.A.C.I.B.

A.CH.SIBIU

PHOTOS

12.06

SIBIU

C.A.C.

A.CH.SIBIU

PHOTOS

12.06

SIBIU

C.A.C.I.B.

A.CH.SIBIU

PHOTOS

18.06

FOCSANI

C.A.C.

A.CH.VRANCEA

PHOTOS

18.06

FOCSANI

C.A.C.I.B.

A.CH.VRANCEA

PHOTOS

19.06

FOCSANI

C.A.C.

A.CH.VRANCEA

PHOTOS

19.06

FOCSANI

C.A.C.I.B.

A.CH.VRANCEA

PHOTOS

25.06

CRAIOVA

C.A.C.

A.CH.OLTENIA

 

26.06

CRAIOVA

C.A.C.

A.CH.OLTENIA

 

08.07

ARAD

C.A.C.I.B.

A.CH.ARAD

 

09.07

ARAD

C.A.C.

A.CH.ARAD

 

09.07

ARAD

C.A.C.I.B.

A.CH.ARAD

 

10.07

ARAD

C.A.C.

A.CH.ARAD

 

10.07

ARAD

C.A.C.I.B

A.CH.ARAD

 

16.07

PLOIESTI

C.A.C.I.B.

A.CH.SEMPER FIDELIS

 
16.07 

PLOIESTI

C.A.C.  A.CH.SEMPER FIDELIS   

17.07

PLOIESTI

C.A.C.I.B.

A.CH.SEMPER FIDELIS

 

23.07

BISTRITA

C.A.C.I.B.

A.CH.BISTRITA

 

23.07

BISTRITA

C.A.C.

A.CH.BISTRITA

 

24.07

BISTRITA

C.A.C.I.B.

A.CH.BISTRITA

 

24.07

BISTRITA

C.A.C.

A.CH.BISTRITA

 

20.08

SFANTU GHEORGHE

C.A.C.I.B.

A.CH.COVASNA

 

20.08

SFANTU GHEORGHE

C.A.C.

A.CH.COVASNA

 

21.08

SFANTU GHEORGHE

C.A.C.I.B.

A.CH.COVASNA

 

09.09

TARGU MURES

C.A.C.

A.CH.MURES

 

09.09

TARGU MURES

C.A.C.I.B.

A.CH.MURES

 

10.09

TARGU MURES

C.A.C.

A.CH.MURES

 

10.09

TARGU MURES

C.A.C.I.B.

A.CH.MURES

 

11.09

TARGU MURES

C.A.C.

A.CH.MURES

 

11.09

TARGU MURES

C.A.C.I.B.

A.CH.MURES

 

24.09

IASI

C.A.C.

A.CH.IASI

 

24.09

IASI

C.A.C.I.B.

A.CH.IASI

 

25.09

IASI

C.A.C.

A.CH.IASI

 

25.09

IASI

C.A.C.I.B.

A.CH.IASI

 

30.09

ALBA IULIA

C.A.C.

A.CH.ALBA

 

01.10

ALBA IULIA

C.A.C.

A.CH.ALBA

 

01.10

ALBA IULIA

C.A.C.I.B.

A.CH.ALBA

 

02.10

ALBA IULIA

C.A.C.I.B.

A.CH.ALBA

 

08.10

SLATINA C.A.C. A.CH. SUD-VEST  

08.10

SLATINA C.A.C. A.CH. SUD-VEST  

15.10

TURDA

C.A.C.I.B.

A.CH.TURDA

 

15.10

TURDA

C.A.C.

A.CH.TURDA

 

16.10

TURDA

C.A.C.I.B.

A.CH.TURDA

 

        

CLUBURI 2022 

 

DATA

LOCALITATEA

COMPETIŢIE

ORGANIZATOR

14.01

ORADEA

BH;T.S.A.C.

C.C.B.O.

15.01

ORADEA

MD 1,2,3

C.C.B.O.

15.01

ORADEA

COMPETITIE CLUB

C.C.B.O.

15.01

ORADEA

COMPETITIE CLUB

C.C.B.O.

16.01

ORADEA

MD 1,2,3

C.C.B.O.

12-13.02

BUCURESTI

MD 1,2,3

A.C.M.R.

19.02

ARAD

BH;T.S.A.C.

A.C.M.R.

24.02

PITESTI

BH;T.S.A.C.

C.C.B.O.

25.02

PITESTI

COMPETITIE CLUB

C.C.B.O.

25.02

PITESTI

MD 1,2,3

C.C.B.O.

26.02

PITESTI

MD 1,2,3

C.C.B.O.

26.02

PITESTI

COMPETITIE CLUB

C.C.B.O.

05.03

BISTRITA

COMPETITIE CLUB

A.S.A.O.

05.03

RUCAR

COMPETITIE CLUB

A.R.K.C.C.

05-06.03

PODARI (DJ)

COMPETITIE CLUB

C.N.C.G.

05-06.03

PODARI (DJ)

SELECTIE

C.N.C.G.

12.03

RUCAR

COMPETITIE CLUB

C.C.C.

12.03

RUCAR

SELECTIE

C.C.C.

12-13.03

MANDRULOC (AR)

MD 1,2,3

A.C.M.R.

12-13.03

TIMISOARA

IPO-R;T.S.A.C.

C.N.E.C.

18-19.03

SIMBATA DE SUS

EX. URMA

A.C.L.C.R.

19.03

TARGU MURES

BH;T.S.A.C.

A.CH.MURES

20.03

TARGU MURES

IGP 1,2,3 –

SELECTIE MONDIALE IGP F.C.I. & FH IGP F.C.I.

A.CH.MURES

20.03

SUCEAVA

COMPETITIE CLUB

C.N.B.C.P.C.R.C.R.B.

20.03

SUCEAVA

SELECTIE

C.N.B.C.P.C.R.C.R.B.

25.03

DUMBRAVENI

COMPETITIE CLUB

C.T.T.B.R.

25.03

DUMBRAVENI

COMPETITIE CLUB

C.N.T.

25.03

DUMBRAVENI

COMPETITIE CLUB

E.B.C.R.

25.03

LIPOVA

COMPETITIE CLUB

A.C.P.R.

25.03

LIPOVA

COMPETITIE CLUB

A.C.L.C.R.

26.03

LIPOVA

EX.URMA

A.C.L.C.R.

26.03

LIPOVA

DERBY, VJP

A.C.P.R.

27.03

DUMBRAVENI

COMPETITIE CLUB

C.C.R.

02-03.04

CAMPIA TURZII

COMPETITIE CLUB

C.N.C.G.

02-03.04

CAMPIA TURZII

SELECTIE

C.N.C.G.

02.04

BUCURESTI

COMPETITIE CLUB

A.C.P.R.

02.04

DEJ

COMPETITIE CLUB

A.C.L.C.R.

03.04

DEJ

EX. URMA

A.C.L.C.R.

03.04

BUCURESTI

DERBY, VJP

A.C.P.R.

08.04

SFANTU GHEORGHE

T.S.A.C.

A.CH.COVASNA

08.04

ORADEA

COMPETITIE CLUB

A.C.P.R.

08.04

ORADEA

COMPETITIE CLUB

A.C.L.C.R.

09.04

ORADEA

EX. URMA

A.C.L.C.R.

09.04

ORADEA

DERBY, VJP

A.C.P.R.

09.04

SFANTU GHEORGHE

BH

A.CH.COVASNA

10.04

SFANTU GHEORGHE

IGP

A.CH.COVASNA

09.10-04

CRAIOVA

IPO-R

C.N.E.C.

29.04

ORADEA

COMPETITIE CLUB

A.C.P.R.

29.04

ORADEA

DERBY

A.C.P.R.

30.04

ORADEA

DERBY

A.C.P.R.

30.04

ORADEA

COMPETITIE CLUB

A.C.P.R.

30.04-01.05

GAIESTI

IGP

C.N.C.G.

01.05

SUCEAVA

COMPETITIE CLUB

C.N.T.

01.05

ORADEA

DERBY

A.C.P.R.

06.05

TIMISOARA

COMPETITIE CLUB

C.N.T.

06.05

TIMISOARA

COMPETITIE CLUB

C.C.A.R.

14-15.05

TIMISOARA

COMPETITIE CLUB

C.N.C.G.

14.05

BUCURESTI

COMPETITIE CLUB

C.S.C.

14-15.05

TIMISOARA

SELECTIE

C.N.C.G.

27-29.05

SFANTU GHEORGHE

IGP

C.N.C.G.

04.06

ORADEA

COMPETITIE CLUB

B.C.C.

05.06

ORADEA

COMPETITIE CLUB

B.C.C.

12.06

SIBIU

COMPETITIE CLUB

C.C.R.

11-12.06

PETRESTI

COMPETITIE CLUB

C.N.C.G.

11-12.06

PETRESTI

SELECTIE

C.N.C.G.

18-19.06

DEVA

IPO-R;T.S.A.C.

C.N.E.C.

19.06

FOCSANI

COMPETITIE CLUB

A.R.K.C.C.

24.06

TARGOVISTE

BH;T.S.A.C.

C.C.B.O.

25.06

TARGOVISTE

MD 1,2,3

C.C.B.O.

25.06

TARGOVISTE

COMPETITIE CLUB

C.C.B.O.

25.06

TARGOVISTE

IGP A,B

C.C.B.O.

25.06

TARGOVISTE

MD 1,2,3

C.C.B.O.

25.06

TARGOVISTE

COMPETITIE CLUB

C.C.B.O.

26.06

TARGOVISTE

MD 1,2,3

C.C.B.O.

26.06

TARGOVISTE

IGP C

C.C.B.O.

06-07.08

CIOROGARLA (IF)

C.A.C.I.T. - MD

A.C.M.R.

16.07

REGHIN

COMPETITIE CLUB

A.S.A.O.

16.07

PLOIESTI

COMPETITIE CLUB

C.N.C.T.R.

16.07

PLOIESTI

COMPETITIE CLUB

C.N.T.

30-31.07

CRAIOVA

IPO-R;T.S.A.C.

C.N.E.C.

05.08

BUCURESTI

BH;T.S.A.C.

A.C.M.R.

06-07.08

BUCURESTI

MD 1,2,3 – C.A.C.I.T.

A.C.M.R.

03-04.09

CORBU

IPO-R;T.S.A.C.;BH

C.N.E.C.

03-04.09

BASCOV

COMPETITIE CLUB

C.N.C.G.

03-04.09

BASCOV

SELECTIE

C.N.C.G.

05.09

BAIA SPRIE

COMPETITIE CLUB

A.R.K.C.C.

09.09

TARGU MURES

COMPETITIE CLUB

C.N.T.

09.09

TARGU MURES

COMPETITIE CLUB

C.N.C.T.R.

09.09

TARGU MURES

COMPETITIE CLUB

E.B.C.R.

09.09

TARGU MURES

COMPETITIE CLUB

A.C.R.C.A.

16.09

DUNAVATU DE JOS (TL)

BH;T.S.A.C.

C.C.B.O.

17.09

DUNAVATU DE JOS (TL)

MD 1,2,3

C.C.B.O.

17.09

DUNAVATU DE JOS (TL)

COMPETITIE CLUB

C.C.B.O.

18.09

DUNAVATU DE JOS (TL)

MD 1,2,3

C.C.B.O.

18.09

DUNAVATU DE JOS (TL)

COMPETITIE CLUB

C.C.B.O.

16-18.09

CRAIOVA

IPO-R

C.N.E.C.

30.09

BUCURESTI

SELECTIE; T.N.A.R.

D.C.R.

01.10

BUCURESTI

COMPETITIE CLUB

D.C.R.

01.10

SEBES

COMPETITIE CLUB

A.C.C.C.E.

30.09-02.10

SLOBOZIA

CAMPIONAT CRESTERE

C.N.C.G.

30.09-02.10

SLOBOZIA

SELECTIE

C.N.C.G.

15-16.10

PODARI (DJ)

BH; T.S.A.C.

C.N.C.G.

22.10

ORADEA

COMPETITIE CLUB

C.N.T.

22.10

ARAD

COMPETITIE CLUB

A.S.A.O.

22-23.10

BUCURESTI

AG,T.S.A.C.;BH

A.CH.M.B.

04-06.11

CRAIOVA

CAMPIONAT NATIONAL SALVARE

C.N.E.C

04.11

ORADEA

BH;T.S.A.C.

C.C.B.O.

04.11

ORADEA

IGP 1,2,3 – PROBA 1

C.C.B.O.

05.11

ARAD

BH;T.S.A.C.

A.C.M.R.

05.11

RUCAR

COMPETITIE CLUB

A.R.K.C.C.

05.11

PREDEAL

COMPETITIE CLUB

C.C.C.

05.11

PREDEAL

SELECTIE

C.C.C.

05.11

ORADEA

IGP 1,2,3 – PROBA 2

C.C.B.O.

05.11

ORADEA

MD 1,2

C.C.B.O.

05.11

ORADEA

COMPETITIE CLUB

C.C.B.O.

05.11

ORADEA

AG;OB;CANICROSS

C.C.B.O.

06.11

ORADEA

IGP 1,2,3 – PROBA 3

C.C.B.O.

06.11

ORADEA

MD 3

C.C.B.O.

07.11

ORADEA

COMPETITIE CLUB

C.C.B.O.

07.11

ORADEA

AG;OB;CANICROSS

C.C.B.O.

19-20.11

PECICA (AR)

MD 1,2,3

A.C.M.R.

18-20.11

PECICA (AR)

IGP-C.A.C.I.T.

C.N.C.G.

 

A.C.C.C.E.

Asociatia Clubul Cainilor de Cireada Elvetieni

A.C.M.R.

Asociatia Club Mondioring Romania

A.C.L.C.R.

Asociatia pentru Caini Limieri si Copoi din Romania

A.C.R.C.A.

Asociatia Clubul Retrieverilor si al Cainilor de Apa

A.C.P.R.

Asociatia pentru Caini Pontatori din Romania

A.D.R.K.

Asociatia Danubius Rottweiler Klub

A.E.C.M.

Asociatia Euro Club Mioritic

A.R.K.C.C.

Asociatia Russian Karolek Caucasian Club

B.C.C.

Boxer Club Carpatia

C.C.A.R.

Clubul Cainilor de Agrement din Romania

C.C.R.

Carpatin Club Romania

C.C.C.

Clubul Crescatorilor de Corbi

C.N.B.C.P.C.R.C.R.B.

Clubul National Bucovina al Crescatorilor si

Proprietarilor de Caini de Rasa Ciobanesc Romanesc de Bucovina

C.N.C.G.

Clubul National de Ciobanesc German

C.N.C.A.

Clubul National Caini Aret

C.N.E.C.

Clubul National de Educare Canina

C.N.C.T.R.

Clubul National al Cresactorilor de Teckel din Romania

C.N.T.

Clubul National de Terrieri

C.S.C.

Cocker Spaniel Club

D.C.R.

Doberman Club Romania

E.B.C.R.

English Bulldog Club Romania

R.R.C.

Romania Retriever Club

S.A.O.

Asociatia S.A.O. – Ciobanesc de Asia Centrala


 

 

Photo & Video Updates

Best in Show Photos: Dumbraveni 2022 ,Satu-Mare 2022, Suceava 2022, Timisoara 2022, Bucuresti, Cluj-Napoca, Constanta, Oradea, Sibiu, Focsani, new Arad, newPloiesti, newBistrita

  • Latest update:Friday 12 August 2022, 21:25:58.

cdmec142

Find us on Facebook